Tarneviisid

Kui soovid oma tellimusele ise järele tulla

Peale tasumist oota meie poolset e-kirja, milles kinnitame, et tellimus on komplekteeritud ja ootab Teid valitud kaupluses. Toodete komplekteerimine ja õigesse kauplusesse toimetamine võib võtta aega kuni 5 tööpäeva. Tellimuse kättesaamiseks on vaja teada tellimuse numbrit. Kui toode on kaupluses olemas, siis on võimalik toode kätte saada koheselt. Kauplused väljastavad tellimusi lahtiolekuaegadel. Järve Keskuse kauplus on avatud E-L 10:00-21:00 ja P 10:00-19:00. Nautica Keskuse kauplus on avatud E-L 10:00-20:00 ja P 10:00-18:00.

Kui soovid oma tellimuse kätte saada Laost, mille asukoht on Priisle tee 18 Tallinn, siis kirjuta meile epood@horret.ee. Ladu on avatud kokkuleppel nädalasisesel ajal.

Pakiautomaati tellides

  • Vali sobiv pakiautomaat ja selle asukoht ning lisa see oma tellimusele. Meie poest leiad kõik levinud Eesti pakiautomaadid: Itella Smartpost, DPD ja Omniva pakiautomaadid
  • Kui tellimus on saanud kinnituse maksmise kohta, hakkame sellega koheselt tegelema.
  • Kui toode ei vaja kaupluste vahelist transporti, siis postitame pakid tellimuse jõustumisele järgneval tööpäeval.
  • Edasine tarneaeg sõltub juba postiteenuse pakkujast, kuid enamasti on see 1-5 tööpäeva.
  • Transporditasu sõltumata tellitud toodete arvust on 2,50€. Tellimusele alates 35€ on transport pakiautomaati TASUTA! 

Toodete lõppemise hoiatus!

Tulenevalt asjaolust, et oleme outlet-tüüpi kauplus ning paljud tooted on ainueksemplarid, võib juhtuda, et toode müüdi e-tellimusega samaaegselt ka kaupluses. Sellisel juhul teavitame Sind võimalikult kiiresti ning teeme esimesel võimalusel puuduva toote eest tagasimakse.