Meie privaatsuspoliitika

Veebipoe www.horret.ee isikuandmete töötleja on HORRET KAUBANDUSE OÜ (registrikood 10381322)

Enne tellimuse esitamist palun tutvu käesolevate privaatsustingimustega ja ka Horret Kaubanduse OÜ Ostutingimustega.

Horret Kaubanduse OÜ juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest õigusaktidest. 

Horret Kaubanduse OÜ kogub järgmisi isikuandmeid:

Nimi, telefoninumber, e-post, postiaadress (sh postiindeks), pangakonto number, ostuajalugu.

Lisaks isikuandmetele kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda külastajatele paremat kasutajakogemust ning kvaliteetsemaid teenuseid.

Horret Kaubanduse OÜ töötleb isikuandmeid järgmistel põhjustel:

Isikuandmeid kogume tellimuste täitmise ja kohaletoimetamise eesmärgil. Veebipoe külastatavuse statistika koostamiseks. Veebipoe kasutajamugavuse parendamiseks. Turunduslikel põhjustel ning tekkinud küsimuste lahendamiseks.

Andmete kaitsmine ja edastamine:

Horret Kaubanduse OÜ vastutab klientide andmete eest ning tagab andmekaitsereegleid järgides, et kolmandatel isikutel, kellel Horret Kaubanduse OÜ-l puudub lepinguline suhe, ei oleks ligipääsu klientide isikuandmetele.

Horret Kaubanduse OÜ võib isikuandmeid edastada kliendi nõusolekul oma volitatud partneritele, kellega on sõlmitud vastav leping. Sellisteks partneriteks on näiteks veebilehe arendaja, transpordiettevõte, makseteenuse osutaja või otseturundust pakkuv ettevõte.

Horret Kaubanduse OÜ ei pääse ligi klientide kontoandmetele.

Horret Kaubanduse OÜ e-poest ostmine on turvaline:

Kasutame maksmisel Montonio turvalist maksekeskkonda, kus maksete andmeid säilitatakse turvaliselt teenusepakkuja serverisse. Horret Kaubanduse OÜ ei säilita klientide kontoandmeid.

Meie veebilehel on tagatud SSL sertifikaat, et ühendus meie veebilehe ja külastaja vahel oleks turvaline. Turvaline ühendus tähendab seda, et meie veebilehe ja selle külastaja vahelised päringud on SSL sertifikaadi abil krüpteeritud.

 

Kui soovite oma kliendiandmeid muuta või taotleda kliendiandmete kustutamist, siis võtke meiega ühendust e-kirja teel epood@horret.ee või telefoni teel +372 56670131